Українська
 
Ігри XXXII Олімпіади - нейзильбер

Дата введення в обіг: 22 липня 2020
Технічні характеристики
НоміналМеталМаса, гДіаметр, ммЯкість карбуванняГуртТираж, штукФактичний тираж, штук
2нейзильбер12.831спеціальний анциркулейтедрифлений3500035000

 

Серія:Спорт

 Присвячена важливій події у світовому спортивному житті – ХХХІІ літнім Олімпійським іграм, проведення яких заплановано в столиці Японії – Токіо і на яких розширюється спортивна програма новими видами спорту. Міжнародні змагання проводяться під егідою Міжнародного олімпійського комітету в межах олімпійського руху.


Роздрібна ціна, 35 грн: (станом на 22.07.2020)

 

 На аверсі монети розміщено: малий Державний Герб України (ліворуч); композицію, стилізовану під мистецтво оригамі, що символізує тісний зв`язок японської національної архітектури з природнім середовищем, розділену на дві частини – стилізовані струмок з рибами, квіткою сакури (ліворуч) та токійські архітектурні спорудження (праворуч); по центру на дзеркальному тлі написи: УКРАЇНА (вертикально), номінал – 2 ГРИВНІ (вертикально); рік випуску 2020 (праворуч); ліворуч на дзеркальному тлі – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
 На реверсі монети угорі зображено стилізований сонячний диск на тлі гори Фудзіяма; унизу – логотип Національного олімпійського комітету України; у центрі на дзеркальному тлі стилізовані під мистецтво оригамі зображення, що символізують деякі олімпійські види спорту.

 

Художники: Куц Марина
Скульптор: Атаманчук Володимир , Іваненко Святослав

 

 
Сайт для коллекционеров-любителей и профессионалов